Vespa 946 - Nasze hobby to maxiskutery

Przejdź do treści

Vespa 946

Poziom 16 > rok 2016
Vespa 946
125cmABSOLUTNA PERFEKCJA

Przejawia się w ciągłym dążeniu do harmonijnych linii i przywiązywaniu największej uwagi nawet do najdrobniejszych detali.

Perfekcja znajduje swoje uznanie w spojrzeniach ludzi: kiedy mnie podziwiają, ale przede wszystkim kiedy o mnie myślą.


NIEPOWTARZALNY WŁOSKI STYL

Elegancja jest cechą, która przyciąga większość z nas.

Naturalny i skromny styl ma niezwykłą moc oraz niezaprzeczalną klasę. Niekiedy pojedynczy przejaw piękna wymyka się wszelkim określeniom. Jest natychmiast rozpoznawalny. To dlatego jestem tu, właśnie teraz.


MANUFACTO

W starożytnym Rzymie charakterystyczny znak pozostawiony ręką rzemieślnika nazywany był Manu Facto.

Dziś, kiedy sztuka wkracza do produkcji masowej, wyróżnikiem stają się nowe cechy stylistyczne wykonywane ręcznie, dokładnie tak, jak w studio mody.


PONADCZASOWA IKONA

W teorii, na przestrzeni wieków, każdy twórca stara się zaoferować ludzkości formę doskonałą, ostateczną.

W praktyce, w świecie jednośladów, dokonano tego w chwili gdy mnie zaprojektowano.Vespa 946

Nazwa ‘Vespa 946’ nawiązuje do roku 1946, kiedy po raz pierwszy wyprodukowany został skuter, który później stał się ikoną sławy na całym świecie.  Nowy projekt Emporio Armani jest modernistyczną interpretacją tradycyjnego stylu Vespa.

Metalowe części, wyprodukowane z galwanizowanych elementów, mają satynowe wykończenie tworzące efekt zmatowienia na wykończeniu nadwozia.  Słowa ‘Emporio Armani’ pojawiają się na bokach pojazdu, podczas gdy legendarne logo z orłem umieszczone jest nad reflektorem przednim.

Skuter Vespa 946 Emporio Armani to nie tylko technologia, ale również i styl.  Jego aluminiowe głowice, brązowe, skórzane elementy wykończenia, luksusowe akcesoria, elektroniczne systemy wspomagania jazdy (które współpracują również z najnowszymi urządzeniami internetowymi) uzupełniają innowacyjny, 4-suwowy silnik z wtryskiem elektronicznym, którego znacznie poprawione spalanie oraz minimalna emisja spalin czynią go idealnym pojazdem do jazdy w mieście.  220 mm podwójne hamulce tarczowe, dwu-kanałowy system ABS oraz duże, 12-calowe koła gwarantują maksymalne bezpieczeństwo na drogach..
za portalem www.vespa-polska.pl/946-ea
Wróć do spisu treści