MaxiSkutery.pl - Nasze hobby to maxiskutery

Przejdź do treści

Yamaha zaprasza na I Rajd Latarników

Nasze hobby to maxiskutery
Opublikowany przez w Yamaha ·
22.07.2015
Yamaha zaprasza na I Rajd Latarników


Tu liczy się przygoda - największy, nadmorski, motocyklowy rajd na orientację wystartuje we wrześniu. Ruszyły zapisy na Rajd Latarników. Dosiądź swój motocykl i nawiguj do celu. Odszukaj ukryte punkty kontrolne, rozwiązuj zagadki. 11-13 września 2015 roku zadebiutuje I Rajd Latarników - unikalne w skali kraju wydarzenie turystyczno-kulturalno-edukacyjne, na które organizatorzy zapraszają kluby motocyklowe, samotnych jeźdźców, jak i motocyklistów wraz z rodzinami.

Tu liczy się przygoda - największy, nadmorski, motocyklowy rajd na orientację wystartuje we wrześniu. Ruszyły zapisy na Rajd Latarników.

Dosiądź swój motocykl i nawiguj do celu. Odszukaj ukryte punkty kontrolne, rozwiązuj zagadki. 11-13 września 2015 roku zadebiutuje I Rajd Latarników - unikalne w skali kraju wydarzenie turystyczno-kulturalno-edukacyjne, na które organizatorzy zapraszają kluby motocyklowe, samotnych jeźdźców, jak i motocyklistów wraz z rodzinami.

Tu liczy się przygoda. W rajdzie nieważna jest prędkość, lecz dokładność przejazdu i dobra zabawa. Na motocyklistów czekają malownicze trasy szlakiem latarni morskich, przejazdy drogami zamkniętymi dla ruchu, a otwartymi specjalnie dla motocyklistów. Ciekawe próby sprawnościowe z użyciem motocykli, oryginalne zadania do wykonania na punktach kontrolnych. Pomorze Środkowe to region tajemniczych bunkrów, urokliwych skansenów, folwarków i zagadek historycznych, które czekają na Was.

Do wyboru są dwie niezależne trasy:
ASFALTOWĄ – przejezdną dla wszystkich motocykli niezależnie od pojemności, mocy silnika, marki, wyposażonych w każdego rodzaju opony.

ADVENTURE – to propozycja dla miłośników szutrów, leśnych ścieżek i miejsc oddalonych od zabudowań. To propozycja przygody dla miłośników dużych motocykli typu turystyczne enduro. Trasę ADV wyróżnia jedyny w Polsce przejazd plażą jako próba terenowa z możliwością jej ominięcia.

Zwycięzcy rajdu otrzymają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 25.000 zł.

Baza Rajdu zlokalizowana jest 10 km od morza w przepięknej i przyjaznej motocyklistom Dolinie Charlotty.  Na uczestników motocyklowych zmagań czekać będzie Gościniec na wodzie, mnóstwo doskonałej zabawy, m.in. konkursy z nagrodami, park linowy, zoo, fokarium, tor enduro,  zaplecze gastronomiczne, wieczorne ognisko, muzyka na żywo oraz wiele innych, ciekawych niespodzianek.

Zarejestruj się na stronie: www.rajdlatarnikow.motopomocni.pl
Dołącz do latarników na Facebooku: www.facebook.com/Rajdlatarnikow

Organizatorem Rajdu Latarników jest Stowarzyszenie realizujące kampanię MotoPomocni.pl, a partnerem – Yamaha Motor Polska.


Brak komentarzy


Wróć do spisu treści