MaxiSkutery.pl - Nasze hobby to maxiskutery

Przejdź do treści

Yamaha Tricity

Nasze hobby to maxiskutery
Opublikowany przez w Yamaha ·

Yamaha Tricity z promocyjnym pakietem akcesoriów

[image:image-0]

Jeśli ktoś jeszcze się waha, to powinien wiedzieć, ze właśnie nadszedł najlepszy czas na zakup skutera Tricity! Wiosna za pasem, do prowadzenia tego trójkołowca wystarczy samochodowe prawo jazdy, a dodatkowo w salonach Yamahy właśnie rozpoczęła się wielka promocja akcesoryjna. Tylko teraz każdy, kto nabędzie ten skuter w wersji podstawowej lub z systemem ABS, otrzyma od sprzedawcy kwotę 2000 zł do wydania na akcesoria dedykowane do tego modelu. Możemy skompletować sobie zestaw do zakupionego Tricity z rocznika 2015 lub 2016.

Przykładowy pakiet akcesoriów może obejmować praktyczny kufer centralny o pojemności 39 litrów wraz z zamkiem i stelażem oraz wysoką szybę, która skutecznie osłoni przez wiatrem i deszczem. Wartość takiego zestawu wynosi 2041 zł, co oznacza, że niemal cały komplet otrzymamy w prezencie. Dopłata za niego wyniesie tylko tyle, o ile przekroczymy kwotę 2000 zł, czyli w tym przypadku zaledwie 41 zł.

Aktualne ceny modelu Tricity to 15 990 zł lub 17 990 zł za wersję z ABS. Chętnym dealerzy Yamahy oferują wygodne finansowanie, w którym miesięczna rata za Tricity wynosi tylko 125 zł/m-c*.

Dodatkowo, każdy nabywca skutera Tricity zostanie objęty Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 cm3 „5 Kroków Yamaha”, którego najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy, prowadzone w 22 miastach całej Polski.

Krok 1 – pomoc w doborze pojazdu najlepszego do określonych potrzeb. Prosty poradnik na stronie www.motobezprawka.pl oraz profesjonalni sprzedawcy we wszystkich autoryzowanych salonach Yamahy w Polsce pomagają w wyborze, uwzględniając takie preferencje jak rodzaj skrzyni biegów, styl jednośladu i wzrost kierowcy.

Krok 2 – wybór najlepszej formy finansowania zakupu i ubezpieczenia jednośladu. Kredyt na 24 lub 48 miesięcy może objąć nie tylko pojazd, ale również ubezpieczenie i pakiet odzieży. Korzystny pakiet ubezpieczenia dostępny jest już za 5,5 % wartości motocykla, z opcją zniesienia udziału własnego po zaliczeniu bezpłatnego szkolenia jednośladem Yamaha klasy 125 cm3. Dla wszystkich chętnych przygotowano również ofertę leasingu na pojazdy z silnikami o pojemności 125 cm3.

Krok 3 – Dobór komfortowej odzieży do jazdy. Dzięki gotowym pakietom nie trzeba martwić się o wybór poszczególnych elementów, a dodatkowo można zaoszczędzić do 250 zł. Każdemu modelowi skutera i motocykla przypisane są dwa różne pakiety odzieży.

Krok 4 – Możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia z jazdy motocyklem lub skuterem klasy 125 cm3. Można poznać swój pojazd, zanim wyjedzie się nim na ulice. Przed rozpoczęciem użytkowania można wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, które daje możliwość poznania zasad poruszania się jednośladem. W przypadku zakupu skutera szkolenie trwa 2 godz., dla właścicieli motocykli 4 godz. Voucher na szkolenie przekazuje sprzedawca przy zakupie pojazdu.

Krok 5 – Opieka Yamahy nie kończy się z chwilą opuszczenia salonu. Fachowi i przyjaźni dealerzy Yamahy służą radą i pomocą na każdym etapie przygody z jednośladem. Transport pojazdu we wskazane miejsce, przeglądy okresowe, dobór dodatkowych akcesoriów, ubezpieczenia w kolejnych latach eksploatacji i ewentualne naprawy gwarancyjne to zaledwie część dodatkowych usług, oferowanych w 22 autoryzowanych salonach Yamahy na terenie całej Polski.

Wszystkie informacje o programie dostępne są na stronie www.motobezprawka.pl.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 r. lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji dostępy tutaj.
http://www.yamaha-motor.eu/pl/binary/20160301_Regulamin%20promocji_Tricity%20z%20akcesoriami_tcm221-645652.pdf
[image:image-1]
*Dla kredytu na jednoślad Yamaha, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c, przy założeniu, że cena pojazdu wynosi 16 000 zł; wkład własny 7052,70 zł; wyliczenia na dzień 01.02.2016 są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 8947,30 zł, zmienna stopa oprocentowania kredytu: 6,40%, całkowity koszt kredytu: 1837,56 zł obejmuje: odsetki: 1477,56 zł, stałą miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego 10 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 8,24%; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 10 784,86 zł; wysokość miesięcznych równych rat 1-35: 125 zł; wysokość ostatniej raty balonowej: 6409,76 zł. Propozycja obowiązuje od 01.02.2016 do 30.04.2016. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

źródło: http://press.yamaha-motor.pl/aktualnosci/yamaha-tricity-z-promocyjnym-pakietem-akcesoriow/94Brak komentarzy


Wróć do spisu treści