MaxiSkutery.pl - Nasze hobby to maxiskutery

Przejdź do treści

UPOLUJ YAMAHĘ 125 W DOBREJ CENIE

Nasze hobby to maxiskutery
Opublikowany przez w Yamaha ·
23.06.2015
UPOLUJ YAMAHĘ 125 W DOBREJ CENIE


W salonach Yamahy są jeszcze dostępne ostatnie egzemplarze skutera Xenter 125 z rocznika 2014 w niższej cenie. Za ostatnie sztuki z zeszłego roku zapłacimy teraz aż o 1000 zł mniej, czyli tylko 11 900 zł.

Dodatkowo, osoby, które wybiorą Xentera 125, zostaną otoczone programem opieki nad klientem na pojazd 125 „5 Kroków Yamaha”. W ramach programu można skorzystać z atrakcyjnego finansowania zakupu pojazdu, niedrogiego ubezpieczenia, bezpłatnych szkoleń z jazdy skuterem o pojemności 125 cm3 organizowanych w 22 miastach w Polsce czy indywidualnej opieki  posprzedażnej lokalnego dealera.  

Yamaha Xenter 125 to niezwykle praktyczny skuter wyposażony w ekonomiczny silnik, duże koła, które sprawdzające się na nierównościach i podjazdach pod krawężniki, oraz wygodną kanapę pokrytą powłoką antypoślizgową, z przestronnym schowkiem pod spodem. Smukłe linie skutera i wyrafinowana kolorystyka pomogą wyróżnić się na ulicy. Tylne światło o nowym kształcie i jasne odbłyśniki tylnych kierunkowskazów nadają skuterowi nowoczesny wygląd, podkreślony przez atrakcyjne kolory Xentera.Brak komentarzy


Wróć do spisu treści