MaxiSkutery.pl - Nasze hobby to maxiskutery

Przejdź do treści

Centra Testowe Yamahy

Nasze hobby to maxiskutery
Opublikowany przez w Yamaha ·
04.09.2015
Centra Testowe Yamaha 125 cm3 na prawo jazdy kat. B w pięciu największych polskich miastach


We wrześniu w pięciu miastach Polski zostały otwarte Centra Testowe Yamahy 125 cm3 oferujące bezpłatne jazdy próbne pojazdami o pojemności 125 cm3, przeznaczonymi do prowadzenia na prawo jazdy kategorii B. W Centrach Testowych każdy klient mogą poznać zalety motocykli i skuterów Yamaha 125 na zatłoczonych ulicach naszych miast.

Yamaha oferuje bardzo szeroką gamę uniwersalnych motocykli i stylowych skuterów 125 cm3, do prowadzenia których wystarczy „zwykłe” prawo jazdy kat. B. Jednoślady te nie tylko zapewniają szybki transport w godzinach szczytu, ale też oferują prestiżową, ekonomiczną i ekologiczną alternatywę do innych środków transportu, idealnie wpisując się w styl życia mieszkańców dużych miast. I właśnie dlatego Centra Testowe Yamahy 125 są zlokalizowane w pięciu największych polskich metropoliach:

  Warszawa, biurowiec Konstruktorska Business Center, ul. Konstruktorska 13, obsługa prowadzona przez salon Poland Position
  Gdańsk, salon KMJ, Al. Grunwaldzka 295
  Kraków, salon Ring Road, ul. Wielicka 44B
  Poznań, salon Motocykle Polska, ul. Bułgarska 63/65
  Wrocław, salon Motorland, ul. Żegiestowska 3.


W każdym z tych punktów klienci mogą bezpłatnie wynająć motocykl lub skuter i udać się nim na godzinną przejażdżkę. Profesjonalni sprzedawcy Yamahy pomogą dobrać jednoślad dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, a także wyjaśnią jego obsługę i w razie potrzeby zaproponują testową odzież ochronną.

Osoby, które po odbyciu jazdy testowej, zdecydują się na zakup pojazdu Yamaha 125 cm3, zostaną objęte Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 „5 kroków Yamaha”, w ramach którego otrzymają m.in. voucher na bezpłatne szkolenia z jazdy oraz atrakcyjną ofertę finansowania i ubezpieczenia swojego jednośladu.

Szczegółowa oferta motocykli i skuterów Yamaha cm3 dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.


Brak komentarzy


Wróć do spisu treści